Přírodní vzory
ze kterých si vyberete

Přírodní kámen je neuvěřitelně odolný materiál s fascinující strukturou, která se formuje miliony let. Každý kousek je opravdu jedinečný a přináší s sebou svůj vlastní příběh. Pro vaše projekty jsme připraveni vyrobit cokoli, co si jen vyberete z našeho bohatého vzorníku materiálů. Speciálně pro hřbitovní architekturu preferujeme právě jen ty žulové materiály, které jsou díky své výjimečné odolnosti ideální pro české klimatické podmínky.

Vaše přání je pro nás na prvním místě. Pokud byste si v našem vzorníku nenašli to pravé, neváhejte nám to říct. Jsme připraveni oslovit naše dodavatele a najít přesně ten materiál, který si představujete. Chceme, aby výsledek nejen splnil vaše očekávání, ale aby vás opravdu nadchnul.

Urnové hroby skladem

Využijte velice výhodné ceny v našem e-shopu a objednejte si hrob přímo ze skladu. Ušetřete čas i peníze. Možnost dopravy i s montáží.

Akce

Nové žulovéhroby

Poskytujeme kompletní služby v oblasti dodávek nových žulových hrobů, včetně jejich celkové instalace a veškerého příslušenství, jako jsou pomníky, zákrytové desky a různé doplňky. Naším cílem je nabízet výhradně vysoce kvalitní certifikované materiály, které s maximální péčí a citem pro detail zpracováváme přímo ve vlastních dílnách. Jsme otevření individuálním přáním a požadavkům, a proto vám rádi vyrobíme hrob přesně podle vašich představ, ať už jde o specifický tvar, nebo rozměr.

Poradenství je u nás samozřejmostí. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějších materiálů a jejich kombinací, abyste dosáhli dokonalého vzhledu hrobu. Navíc pro vás můžeme vytvořit 3D vizualizaci, abyste si mohli lépe představit finální podobu.

Chápeme, že pořízení nového hrobu může být citlivou záležitostí, a proto se snažíme, aby byl tento proces pro vás co nejjednodušší a nejméně stresující. Jsme tu pro vás, abychom vám s čímkoli pomohli a zajistili, že vaše zkušenost s námi bude co nejpříjemnější.

JEdnohroby

Hřbitovní architektura
Galerie

Urnové hroby

Přírodní kámen v interiéru
Galerie

Dvojhroby

Přírodní kámen pro vaši zahradu
Galerie
 • Kvalitní kámen
 • Příznivé ceny
 • Jsme přímý výrobce
 • Stovky realizací ročně
 • Přivezeme a sestavíme

Naše realizace

Hroby již dodáváme a sestavujeme více jak 14 let. Ty poslední si můžete prohlédnout níže.

NápisovéDesky

V nabídce máme nespočet pomníků různých tvarů a materiálů. Zhotovíme libovolný nápis písmem dle výběru, ale umíme i portrét přímo do kamene, nebo keramickou památeční fotografii.

Pomníky

REnovacehrobů

Starý, zašlý a křivý hrob s mechovým porostem bude zase jako novývy ušetříte!  Práce vykonáváme přímo na místě. Není nutné rozebrání a odvoz hrobu!
Staráme se o to, abyste od nás dostali co nejlepší poradenství a vždy několik variant pro opravu Vašeho hrobu Kontaktujte obchodního zástupce pro Vaši oblast a přijedeme za Vámi.

Renovace dvojhrobu

Renovace dvojhrobuRenovace dvojhrobu

Renovace dvojhrobu - Broušení teracových částí a kompletní vyrovnání.

Renovace hrobky

Renovace hrobkyRenovace hrobky

Renovace hrobky včetně základů a nových zákrytových desek.

Oprava nevyužíváné hrobky

Oprava nevyužíváné hrobkyOprava nevyužíváné hrobky

Kompletní renovace hrobky včetně nových základů.

Součástí renovace hrobu je:

 • Srovnání hrobu do roviny s mírným spádem pro odtok vody
 • Zpevnění zinkovaným spojovacím materiálem
 • Broušení teraca hrubým diamantovým kotoučem
 • Leštění speciálním jemným kotoučem
 • Přespárování spár a prasklin proti zatékání

Dále, dle potřeby, zhotovíme:

 • Ošetření ochranným nátěrem
 • Zlacení, stříbření a černění písma
 • Novou skleněnou nápisní desku
 • Nové zákrytové desky
 • Opravu základů
 • Drobné zednické práce

VELKOOBCHOD Pro kameníky a ostatní firmy

Dodáváme a vyrábíme z kvalitního materiálu za výhodné ceny také kameníkům, stavebním firmám, kuchyňským studiím atp. Jsme přímí dovozci a výrobci materiálu. Nabízíme pomníky, kompletní hroby i jejich díly, žulové desky, hřbitovní doplňky, stavební prvky jako parapety, obrubníky, koupelnové a kuchyňské desky a další.
Pro případnou spolupráci a další informace se budeme těšit až nás kontaktujete.